اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38990 مورخ:[1399-04-11 09:22:01]
 دولت در شرایط سخت کرونایی از بازاریان حمایت عملی کند+ تصاویر
نماینده ولی فقیه در مازندران:

دولت در شرایط سخت کرونایی از بازاریان حمایت عملی کند+ تصاویر

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: از دولت می‌خواهیم در شرایط سخت کنونی با بازاریان و اصناف کنار بیاید و با وحدت و تعامل با یکدیگر مشکلات را حل کنند و یار هم باشند.

به گزارش مازند اصناف؛ آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با رئیس اصناف و اعضای اتحادیه‌های صنفی مازندران، اظهار کرد: امیدواریم بازار با حفظ وحدت و انسجام بهتر بتواند به مبارزه با مشکلات و به دست آوردن مطالبات پیش برود.
 
وی بیان کرد: اتاق بازرگانی باید آنچنان وحدت و انسجام داشته باشد که سر ریزش به اتحادیه‌ها و از اتحادیه‌ها به واحدهای صنفی برسد و همه بازاریان یکپارچه و منسجم باشند.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: بازاریان همواره ارتباط خوبی با دین و تعامل با علما داشتند و دارند، در واقع بازار مسجد محور بود و امروز می‌بینیم در شهرهای قدیمی بسیاری از مساجد در بازار بنا شده است و بازاریان حتی با عبا در مساجد حضور پیدا می کردند و همواره در ایام شهادت ها بازار تعطیل بود.
 
لائینی با بیان اینکه یکی از عوامل پیروزی انقلاب و موفقیت حضرت امام (ره) همراهی بازاریان بود، تصریح کرد: هیچ چیزی صدایش مثل صدای بازار نیست، این صدا از هر رسانه‌ای قوی‌تر است، همان طور که در زمان انقلاب بارها این کار انجام شد.
 
وی با تاکید بر اینکه بازاریان در ایام کرونا بسیار همت کردند، هم برای تجهیز مراکز درمانی و هم برای رزمایش کمک مؤمنانه گام‌های خوبی برداشتند، افزود: معتقدم بعد از رسیدن به مقصود نباید یاران خودمان را فراموش کنیم، ما قطعا زحمات و خدمات شما را فراموش نمی‌کنیم و در حوزه اجرایی (دارایی، اداره کار و تأمین اجتماعی) خواستار این هستیم که با بازاریان جوانمرد و همراه انقلاب، راه بیایند.

 
محمدی لائینی گفت: از دولت می‌خواهیم در شرایط سخت کنونی با بازاریان و اصناف کنار بیاید و با وحدت و تعامل با یکدیگر مشکلات را حل کنند و یار هم باشند، اگر بازریان می‌خواهند کمک کنند بهتر است از خودشان شروع کنند و به بازریانی که ضعیف‌تر هستند کمک کنند.
 
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه باید بازاریان به بازار هم نگاه ارزشی داشته باشند و هم نگاه نظارتی و جلوی گران فروشی و احتکار را خودشان بگیرند، خاطرنشان کرد: باید اصول بهداشتی با توجه به شیوع ویروس کرونا کاملا رعایت شود، ما قدردان زحمات همه شما هستیم و باید بازاریان برای تحقق شعار سال یعنی جهش تولید وارد میدان شوند.

 

/photo/81870_870.jpg

/photo/81874_850.jpg/photo/81877_471.jpg/photo/81881_425.jpg/photo/81902_180.jpg

/photo/81890_574.jpg/photo/81900_940.jpg/photo/81907_327.jpgانتهای پیام/

» برچسب ها : , دیدار , اصناف , مرکز , مازندران , لائینی , نماینده , ولی فقیه , بازاریان , حمایت , دولت , دیدار , اصناف , مرکز , مازندران , لائینی , نماینده , ولی فقیه , بازاریان , حمایت , دولتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا