اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38952 مورخ:[1399-04-07 12:03:01]
برخورد پلیس اماکن مازندران با تولید و عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف در بازار/واحدهای صنفی متخلف پلمب می‌شوند
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی مازندران:

برخورد پلیس اماکن مازندران با تولید و عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف در بازار/واحدهای صنفی متخلف پلمب می‌شوند

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان مازندران با هشدار به واحدهای صنفی عرضه پوشاک در استان، بر لزوم رعایت قوانین و مقررات صنفی و عدم تولید و عرضه البسه نامتعارف تاکید کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد باقرزاده با هشدار به واحدهای صنفی عرضه پوشاک در استان، بر رعایت قوانین و مقررات صنفی و عدم تولید و عرضه البسه نامتعارف تاکید کرد.

وی با اشاره به تولید و عرضه البسه و پوشاک نامتعارف به صورت غیر قانونی از سوی برخی واحدهای صنفی متخلف، افزود: متاسفانه عرضه این محصولات موجب ایجاد بسترهایی براي بروز آسيب هاي اجتماعي، هنجارشکنی واشاعه فرهنگ مبتذل غربی در جامعه می شود.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان مازندران با استناد به بند 14 از ماده 4 قانون ناجا مصوب مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اماکن عمومی مصوب هئیت وزیران، ماده 17 و بند ه ماده 28 قانون نظام صنفی بر رعایت قوانین، مقررات و ضوابط انتظامی و اجرای تکالیف صنفی از سوی متصدیان واحد های صنفی را خواستار شد.

باقرزاده تصریح کرد: در این راستا پلیس موظف است، در اجرای تکالیف ذاتی، قوانین و مقررات با آن دسته از متصدیان کارگاه های تولیدی و واحد های صنفی که مبادرت به تولید، عرضه و فروش هرگونه البسه غیر متعارف می کنند برابر ضوابط و مقررات برخورد لازم را معمول و ضمن جمع آوری پوشاک غیرمجاز نسبت به پلمب مکان صنفی اقدام کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , برخورد , پلیس , اماکن , مازندران , تولید , عرضه‌کنندگان , پوشاک , نامتعارف , بازار , برخورد , پلیس , اماکن , مازندران , تولید , عرضه‌کنندگان , پوشاک , نامتعارف , بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا