اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38950 مورخ:[1399-04-07 11:04:01]
 واحدهای راکد صنعتی مازندران احیا می‌شوند/ برخورد با تخلفات بازار باید ملموس باشد
رئیس سازمان صمت مازندران:

واحدهای راکد صنعتی مازندران احیا می‌شوند/ برخورد با تخلفات بازار باید ملموس باشد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تعیین تکلیف و احیای واحدهای تعطیل تولیدی در داخل شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی استان خبر داد و گفت: تکمیل طرح‌های صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و فعال سازی این واحدها، از سرفصل‌های ماموریتی این سازمان در سال‌جاری خواهد بود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در جلسه عصر امروز شورای اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، از تعیین تکلیف و احیای واحدهای تعطیل تولیدی در داخل شهرک‌های صنعتی و نواحی صنعتی استان خبر داد.
 

وی افزود: یکی از ماموریت‌هایی که در سال جهش تولید برای سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تعیین کرده‌ایم، تعیین تکلیف واحدهای تعطیل می‌باشد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه به تحریم‌های ظالمانه کشورهای استبدادی بر علیه اقتصاد ایران اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم فشار زیاد این دول استکباری و شرایط خاص شیوع کرونا به لطف الهی، شاهد رشد و افزایش تولید در سال 98 و اردیبهشت و خرداد ماه سال‌جاری بوده‌ایم.

قوانلو در ادامه به تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار اشاره و تصریح کرد: حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در سطح بازار استان و همچنین برخورد با تخلفات اقتصادی باید ملموس باشد.

وی نوسانات ارز را یکی از دلایل اصلی گرانی و مجوز افزایش قیمت در برخی گروه‌های کالایی از سوی نهادهای ذیربط اعلام و عنوان کرد: علیرغم تمامی این مسائل، امسال قطعاً در سطح استان مازندران شاهد افزایش صدور پروانه‌های بهره برداری و میزان سرمایه‌گذاری صنعتی خواهیم بود.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان یادآور شد: تکمیل طرح‌های صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و فعال سازی این واحدهای صنعتی که قطعاً اشتغال بیشتر را در استان ایجاد خواهد کرد؛ از سرفصل‌های ماموریتی این سازمان در سال‌جاری خواهد بود.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا