اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38876 مورخ:[1399-03-28 10:14:01]
 نمایشگاه دائمی فرش در مازندران به راه می افتد
استاندار مازندران:

نمایشگاه دائمی فرش در مازندران به راه می افتد

استاندار مازندران گفت: نمایشگاه دائمی فرش برای حمایت از فعالان این رشته در استان برگزار می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین زادگان در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در استانداری مازندران با اشاره به تصویب نمایشگاه دائمی فرش در استان اظهار داشت: این نمایشگاه برای حمایت از فعالان این حوزه برگزار می شود.

وی ایجاد و تاسیس هلدینگ سرمایه گذاری را از دیگر اقدامات برای رونق اقتصادی در استان بیان کرد و گفت: ایجاد دفتر توسعه تجارت خارجی صادرات برای رونق محصولات صادراتی به کشورهای حوزه خزر و سی آی اس امری ضروری به نظر می رسد.

حسین زادگان بیان اینکه ایجاد اسکله های تفریحی و توریستی از دیگر اقدامات صورت گرفته در استان به شمار می رود، گفت: ۴۰ اسکله در زمینه های مختلف گردشگری، تفریحی و توریستی در استان ایجاد می شود.

استاندار مازندران با عنوان اینکه منطقه آزاد در سه لکه پیشنهاد شده است، تصویب و اجرای این طرح را در رونق اقتصادی استان مثمر ثمر بیان کرد.

وی با اشاره به مشکل پسماند در استان، از در دست اجرا بودن کارخانه های کمپوست در استان خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۱۲۴ میلیارد تومان بودجه در حوزه پسماند تخصیص داده شد.

حسین زادگان، آتش سوزی عرصه های جنگلی را از جمله مشکلات ذکر کرد و گفت: لازم است امکانات اطفای حریق جنگل ها در استان تقویت شود./بازار

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا