اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38851 مورخ:[1399-03-24 20:25:01]
تازه‌ترین قیمت انواع گوشت در بازار مازندران/خیز دوباره مرغ و تخم مرغ برای گرانی

تازه‌ترین قیمت انواع گوشت در بازار مازندران/خیز دوباره مرغ و تخم مرغ برای گرانی

هر چند قیمت‌ها در بازار گوشت گاوی و گوسفندی از تلاطم نوسانات فاصله گرفته است اما دور جدیدی از گرانی در بازار مرغ و تخم مرغ به دلیل کمبود نهاده‌های دامی، در راه است.

به گزارش مازند اصناف؛  سید کاظم سید اصغری نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت نرخ گوشت در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت در بازار با ثبات همراه است و نوسان قیمتی نداریم.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت مخلوط بره، 100 هزار تومان است.

قیمت 65 تا 85 هزار تومانی گوشت گاوی و گوسفندی در بازار مازندران

رئیس اتحادیه صنف قصابان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو گوشت مخلوط گوسفندی 85 هزار تومان است.

اصغری نژاد ادامه داد: قیمت هر کیلو گوشت گاوی مخلوط نیز در بازار امروز، 65 هزار تومان و گوشت گوساله نیز 85 هزار تومان است.

وی متذکر شد: قیمت گوشت چرخکرده بسته به انتخاب نوع گوشت است و هزینه مضاعفی باعث چرخ کردن گوشت از مشتری دریافت نمی‌شود و برابر با خود گوشت گوسفندی یا گاوی است.

کمبود نهاده‌ها عامل افزایش 4 هزار تومانی قیمت تخم مرغ در بازار/خیز مجدد مرغ و تخم مرغ برای گرانی

کامران هاشمی رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران نیز در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ و تخم مرغ به خبرنگار ما گفت: قیمت امروز هر کیلو مرغ در بازار 12 هزار و 300 تومان است.

وی افزود: قیمت‌ها نسبت به هفته‌های گذشته تقریبا کیلویی 1000 تومان کاهش پیدا کرده است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت مرغ خوشبختانه از نوسانات فاصله گرفته است و به یک ثبات نسبی رسیده است.

هاشمی با بیان اینکه هر شانه تخم مرغ در بازار، 4 هزار تومان افزایش پیدا کرده است؛ ادامه داد: در حال حاضر قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران، 24 هزار تومان است.

وی گفت:قیمت دانه‌ای تخم مرغ در بازار، بین 800 الی 850 تومان است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران تصریح کرد: این افزایش قیمت، به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کمبود آن در بازار است و به نظر می‌رسد با ادامه این روند شاهد افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ طی روزهای پیش رو باشیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , گرانی , مرغ , تخم مرغ , قیمت , بازار , مازندران , گوشت , گاوی , گوسفندی , گرانی , مرغ , تخم مرغ , قیمت , بازار , مازندران , گوشت , گاوی , گوسفندیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا