اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38837 مورخ:[1399-03-22 09:34:01]
نرخ طلا و جواهر در بازار ساری/سکه 7 میلیون و 500 هزار تومان!

نرخ طلا و جواهر در بازار ساری/سکه 7 میلیون و 500 هزار تومان!

رئیس اتحادیه طلا و جواهر ساری با اشاره به نرخ طلا و جواهر در بازار ساری گفت: هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۳۶ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی معلمی طی گفت‌وگویی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان جهش تولید با بیان اینکه دستگاه های اجرایی و بخش های خصوصی و اقتصادی باید در کنار هم باشند تا بتوانیم تحریم ها را دور بزنیم، ادامه داد: باید بتوانیم در حوزه اقتصادی و بنگاه داری یار و یاور هم باشیم و شعار جهش تولید را در عمل محقق کنیم.

وی با اظهار اینکه باید بر اساس شعار سال جاری، جهش خوبی در حوزه تولید داشته باشیم، شرط جهش و رونق تولید را حمایت و همکاری با بنگاه های اقتصادی و خصوصی بیان کرد.

معلمی درباره نرخ قیمت طلا و جواهر نیز گفت: هر انس طلا هزار و ۷۲۱ دلار، هر مثقال طلا سه میلیون و ۱۸۹ هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۳۶ هزار و ۲۰۰ تومان، تمام سکه هفت میلیون و ۵۳۵ هزار تومان، نیم سکه سه میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع سکه دو میلیون و ۷۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۰ هزار تومان معامله شده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر ساری درباره نرخ ارز نیز اظهار داشت: قیمت دلار آمریکا ۱۷ هزار و ۹۰۰ تومان، یورو ۱۹ هزار و ۷۵۰ تومان، لیر ترکیه دو هزار و ۷۰۰ و درهم امارات نیز پنج هزار و ۱۰ تومان معامله شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , نرخ , طلا , سکه , بازار , ساری , مازندران , نرخ , طلا , سکه , بازار , ساری , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا