اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38775 مورخ:[1399-03-13 09:45:01]
 قیمت هر کیلو شکر درب کارخانه 6300 تومان است
رئیس ‌سازمان حمایت:

قیمت هر کیلو شکر درب کارخانه 6300 تومان است

رئیس ‌سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت 6300 تومان برای تحویل هر کیلو شکر در کارخانه تعیین شد که در هفته آینده سازمان حمایت، قیمت بسته‌بندی‌های این کالا را ابلاغ خواهد کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباس تابش در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هرگونه تغییر قیمت در بازار حتماً باید با اطلاع قبلی و انجام فرآیند‌های لازم از جمله ارائه مستندات و مدارک لازم و سپس گرفتن مجوز از سازمان حمایت باشد و در غیر این صورت افزایش‌ها، تخلف بوده و با آن برخورد می‌شود.

وی افزود: افزایش قیمت‌های لوازم خانگی بدون انجام فرآیند‌ها مورد قبول نیست و بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار حتما ذی نفعان و متصدیان این حوزه باید امروز و فردا با همراه داشتن اسناد و مستندات لازم به سازمان حمایت مراجعه نمایند و اگر تغییر قیمتی تایید شود، حتماً اعمال خواهیم کرد.

رئیس‌سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اضافه کرد: تغییر قیمت ماکارونی بررسی و فرآیند آن در سامانه 124 درج شده است.

تابش در خصوص قیمت شکر نیز گفت: در مورد شکر تصمیمات لازم و قیمت گذاری مدیریتی در ستاد تنظیم بازار گرفته شد و بر این اساس قیمت 6300 تومان برای تحویل هر کیلو شکر در کارخانه تعیین شد که در هفته آینده سازمان حمایت، قیمت بسته بندی‌های این کالا را بر اساس قیمت مبنای 6300 تومان تنظیم و ا
بلاغ خواهد کرد.

وی ادامه داد: قیمت 100 قلم کالا را بصورت روزانه رصد می‌کنیم، اما هر هفته رصد پنج قلم کالا بصورت ویژه در دستور کار بازرسان کل کشور است. اگر خودرویی بدون پلاک در پارکینگ‌ها و اماکنی از این دست دپو شده باشد حکم احتکار کالا را دارد و بر این اساس ماموران تعزیرات احکام مرتبط با احتکار کالا را برای این گونه خودرو‌ها صادر خواهند کرد./تسنیم

انتهای پیام/

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا