اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38752 مورخ:[1399-03-08 18:34:01]
۱۳۳ مالک در مازندران اجاره بهای مهدهای کودک را بخشیدند

۱۳۳ مالک در مازندران اجاره بهای مهدهای کودک را بخشیدند

تعداد ۱۳۳ مالک با پیوستن به پویش همدلی بخشش استان مازندران اجاره بهای مهدهای کودک‌ها را بخشیدند.

به گزارش مازند اصناف؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران؛ بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغ دستور تعطیلی مهدهای کودک، فعالیت اجرایی این مراکز بصورت حضوری به صورت کامل متوقف گردید که این امر آسیب هایی نظیر از دست رفتن منابع درآمد این مراکز را به دنبال داشت.

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: در همین راستا با توجه به استیجاری بودن ۹۰ درصد مهدهای کودک‌ استان و عدم توانایی پرداخت اجاره بهای آنها سازمان بهزیستی نیز در کنار مالکین خیر با پیوستن به این پویش از دریافت اجاره بهای تمامی مراکز که در ساختمان‌های دولتی فعالیت می‌کنند صرف نظر کرد.

فرزاد گوهردهی با قدردانی از مالکینی که با پیوستن به پویش همدلی در راستای حمایـت از کودکـان وفراهم آوردن امکان ادامه فعالیت مهدکودک و جلوگیری از بیکاری پرسـنل، کل یا یخشی از اجاره بهای ملک خود را بخشیدند گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از این اقدام شایسته صورت گرفت و تابحال صاحبخانه ۱۳۳ مهد، کل یا بخشی از اجاره بهای یک تا سه ماه به مبلغ پنج میلیارد ریال  را بخشیده‌اند.

مهدهای کودک مازندران از روز یکشنبه چهارم اسفند به خاطر شیوع بیماری کرونا به تعطیلی رفته بودند. بهزیستی مازندران بر بیش از ۸۰۰ واحد مهدکودک استان نظارت دارد که در مجموع حدود ۲۹ هزار نفر را زیر پوشش دارند.

ورورد ویروس کرونا به ایران که از حدود ۹۸ روز پیش به صورت رسمی اعلام شد، همزمان در مازندران نیز شیوع پیدا کرد و بخش های آموزشی ، خدماتی و اقتصادی استان را با خسارت جدی روبرو کرد. /ایرنا

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا