اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38747 مورخ:[1399-03-07 20:20:01]
انهدام باند سارقان منزل با 45 فقره سرقت /کشف 14میلیاردی طلاجات و جواهرات مسروقه

انهدام باند سارقان منزل با 45 فقره سرقت /کشف 14میلیاردی طلاجات و جواهرات مسروقه

فرمانده انتظامی مازندران، از انهدام باند سارقان منزل با 45 فقره سرقت و کشف 14 میلیارد ریال طلاجات و جواهرات مسروقه در شهرستان "قائم شهر" خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار "مرتضی میرزایی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و سرقت طلاجانت و جواهرات شهروندان در شهرستان قائم شهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی میدانی صحنه سرقت، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند، رد یکی از متهمان به سرقت که فردی غیربومی و اهل یکی از استان‌های همجوار بوده را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی متهم و محل اختفای این فرد از هماهنگی قضائی و اخذ نیابت از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قائم‌شهر برای دستگیری این فرد خبر داد و افزود: متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از شهرستان‌های استان تهران دستگیر شد.

میرزایی اظهار کرد: دو همدست متهم نیز که با همکاری متهم اصلی این پرونده با یک دستگاه خودروی برلیانس سفید رنگ با پلاک سرقتی اقدام به سرقت از منازل شهروندان می کردند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف طلاجات و جواهرات گران‌قیمت مسروقه به ارزش ۱۴ میلیارد ریال از متهمان، گفت: این افراد در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به ۴۵ فقره سرقت از منازل شهروندان در شهرستان‌های "قائم شهر، بابل و بابلسر" اعتراف کردند.

 میرزایی در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: این افراد پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شدند./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا