اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38739 مورخ:[1399-03-06 19:32:01]
کشف 1.5 میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در آمل

کشف 1.5 میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در آمل

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ مسعود تقدیسی لاریجانی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف انبار دپوی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد .

وی با اعلام این خبر، گفت: در اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به خصوص قاچاق کالا هاي سلامت محور، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز اين پليس در پي کسب خبری مبنی بر قاچاق کالا در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

تقدیسی لاریجانی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند، متهم به قاچاق کالا را که با تاسیس یک شرکت اقدام به دپوی کالای قاچاق در حوزه لوالزم آرایشی و بهداشتی می کرد را شناسایی کنند .

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: با شناسایی انبار و محل دپوی قاچاق کالا، ماموران با هماهنگی قضائی و با حضور نمايندگان اداره بهداشت در بازدید از این انبار موفق شدند، بیش از 33 هزار قلم انواع لوازم آرايشي و بهداشتی را کشف کنند.

 تقدیسی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کشفیات یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده، افزود: اموال مکشوفه توقيف و توسط کارشناسان اداره بهداشت در حال بررسی است.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا