اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38726 مورخ:[1399-03-01 15:24:01]
 2300 تخته فرش خارجی در غرب مازندران کشف شد/ارزش 23 میلیاردی کالاهای مکشوفه

2300 تخته فرش خارجی در غرب مازندران کشف شد/ارزش 23 میلیاردی کالاهای مکشوفه

فرمانده انتظامی مازندران از کشف انبار دپوی فرش‌های خارجی فاقد مدارک قانونی به ارزش تقریبی 23 میلیارد و 700 میلیون ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران از کشف انبار دپوی فرش‌های خارجی فاقد مدارک قانونی به ارزش تقریبی 23 میلیارد و 700 میلیون ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد .

وی با اعلام این خبر، افزود: در پی انهدام باند سارقان منازل و ویلاهای خالی از سکنه در شهرستان محمودآباد و کشف مقادیری فرش خارجی از اعضای این باند، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و بازجویی از سارقان رد یک انبار دپوی فرش های خارجی را در این شهرستان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: با شناسایی انبار دپوی فرش های خارجی و مالک آن با هماهنگی قضائی و با حضور نماینده اداره تعزیرات حکومتی از این انبار بازرسی که در نتیجه بیش از 2 هزار و 370 تخته فرش خارجی مدل ترک تولید کشور بلژیک فاقد مدارک و مجوز قانونی به ظن قاچاق کشف شد.

 میرزایی، اظهار کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی فرش های مکشوفه حدود 23 میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد شده که مراتب با هماهنگي مرجع قضائی از سوي کارشناسان اداره تعزيرات حکومتي به دقت مورد شمارش و بررسي قرار گرفت.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا