اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38711 مورخ:[1399-02-30 14:54:01]
افزایش 20 درصدی قیمت نان از فردا اول خرداد در مازندران
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

افزایش 20 درصدی قیمت نان از فردا اول خرداد در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت نان از ابتدای خردادماه در تمامی شهرهای مازندران خبر داد.

حسینقی قوانلو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار مازند اصناف از اجرای طرح تغییر قیمت نان در مازندران از ابتدای خردادماه خبر داد.

وی افزود: قیمت انواع نان در تمامی شهرهای مازندران از ابتدای خرداد ماه، با افزایش 20 تا 25 درصدی مواجه خواهند شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اجرای طرح تغییر قیمت نان در تمامی استان‌های کشور، خاطرنشان کرد: این طرح که بنا بود در استان مازندران نیز طی سال گذشته انجام شود، بارها به دلایل گوناگون به تعویق افتاد و بنابر اعلام قبلی، اول خردادماه زمان موعود اجرای این طرح در استان است.

قوانلو تصریح کرد: نرخ‌های جدید نان با افزایش 20 تا 25 درصدی به تمامی اتحادیه‌های خبازان مازندران ابلاغ شده است و این طرح از پس فردا، یک خردادماه در استان اجرا می‌شود.

وی متذکر شد: کیفیت یکی از دغدغه‌های اصلی مردم در بحث نان است که امیدواریم با پیگیری‌های در حال انجام، به زودی به تنور خبازی‌ها برگردد.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , افزایش , قیمت , نان , گرانی , اول , خرداد , مازندران , اصناف , خبازی , نانوایی , افزایش , قیمت , نان , گرانی , اول , خرداد , مازندران , اصناف , خبازی , نانواییمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا