اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38710 مورخ:[1399-02-30 14:32:01]
ارزش 4.8 میلیارد ریالی پرونده‌ تخلفات صنفی مازندران طی فروردین‌ماه
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

ارزش 4.8 میلیارد ریالی پرونده‌ تخلفات صنفی مازندران طی فروردین‌ماه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به تشکیل بیش از یک‌هزار و 300 پرونده تخلف صنفی در مازندران طی فروردین ماه امسال، گفت: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله بالغ بر چهار میلیارد و 800 میلیون ریال بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در فروردین ماه امسال، بیش از یک‌هزار و 300 پرونده تخلف صنفی در مازندران تشکیل و جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

  وی با اعلام این خبر، افزود: طی این مدت، تعداد 24 هزار و 948 مورد بازرسی از سوی بازرسان این سازمان در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی صورت گرفت که منجر به کشف تعداد یک‌هزار و 529 مورد تخلف اقتصادی شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران عمده تخلفات کشف شده را شامل عدم درج قیمت، گران‌فروشی و عدم صدور فاکتور  اعلام و خاطرنشان کرد: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله بالغ بر چهار میلیارد و 800 میلیون ریال بوده است.

قوانلو ادامه داد: در فروردین‌ماه امسال بیش از 3 هزارو 400 مورد از واحدهای خبازی استان از سوی بازرسان سازمان صمت و با همکاری برخی از دستگاه‌های اجرایی مورد بازرسی قرار گرفته که باعث شناسایی 290 واحد متخلف شده است.

وی عنوان کرد: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده برای واحد های خبازی متخلف بیش از 670 میلیون ریال بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان از شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور، تقلب و امتناع از فروش کالا مراتب را به تلفن 124اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا