اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38701 مورخ:[1399-02-29 14:29:01]
اولتیماتوم تعزیرات مازندران به محتکران کالا/ برخورد قاطعانه با گران‌فروشی و عدم عرضه در بازار خودرو

اولتیماتوم تعزیرات مازندران به محتکران کالا/ برخورد قاطعانه با گران‌فروشی و عدم عرضه در بازار خودرو

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه تعزیرات حکومتی در برخورد با سودجویانی که برای منافع خودشان اخلال در بازار می‌کنند، هیچ گونه اغماضی نخواهد کرد؛ گفت: گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی در بازار خودرو فعال شده که با حضور نامحسوس در این واحدها، با تخلف گرا‌ن‌فروشی و عدم عرضه برخورد جدی خواهد شد.  

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران طی گفت‌وگویی اظهار کرد:  چنانچه کالایی که ضرورت عرضه آن به مصرف کننده توسط دولت اعلام شده باشد و توسط افرادی نگهداری و به قصد گران‌فروشی از عرضه آن به جامعه خودداری شود؛ اقدام مذکور احتکار تلقی و قانون مجازاتی اعم از ضبط و فروش کالا و جریمه پیش بینی کرد.

وی با هشدار جدی به محتکران خودرو، افزود: گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی در این رابطه فعال شده که با حضور نامحسوس در این واحدها، با تخلف گرا‌ن‌فروشی و عدم عرضه برخورد جدی خواهد شد.                                  

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران با اشاره به اقدامات لازم در برخورد با سودجویان و محتکران، خاطرنشان کرد: طی یک‌سال گذشته،  محتکران علاوه بر ضبط کالا به بیش از یک میلیارد ریال جریمه در این اداره کل محکوم شدند و کالاهای اساسی و ضروری احتکار شده جهت فروش و عرضه به مردم با هماهنگی مراجع ذی‌صلاح تحویل سازمان‌های مربوط شد.

ملکی ادامه داد: عمده کالاهایی که از محتکران کشف شده از انواع لوازم بهداشتی، مواد شوینده، مواد غذایی، خوراک دام، لوازم یدکی  و لوازم خانگی بوده است.

وی تصریح کرد: تعزیرات حکومتی در برخورد با سودجویانی که برای منافع خودشان اخلال در بازار می‌کنند، هیچ گونه اغماضی نخواهد کرد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران متذکر شد: از شهروندان مازندرانی تقاضا داریم تا چنانچه تخلفی در این زمینه مشاهده کردند مراتب را به سامانه 135 تعزیرات حکومتی و یا 124گزارش کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا