اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38699 مورخ:[1399-02-28 14:05:01]
قیمت مرغ از نرخ مصوب عبور کرد

قیمت مرغ از نرخ مصوب عبور کرد

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده، مرغ و ماهی گفت: امروز قیمت مرغ در واحدهای صنفی به کیلویی 13هزار و 700 تومان رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی یوسفخانی در گفتگو با خبرنگار بازار گفت: امروز قیمت مرغ زنده با افزایش 1200 تومانی به کیلویی نه هزار و 500 تومان رسید.

وی افزود: قیمت مرغ در کشتارگاه امروز به کیلویی 12 هزار و 400 تومان رسید که نسبت به روزگذشته افزایش هزار و 400 تومانی را نشان می دهد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده، مرغ و ماهی ادامه داد: قیمت هر کیلو مرغ در واحدهای پخش نیز نسبت به روز قبل افزایش 1400 تومانی را تجربه کرده و به 12 هزار و 600 تومان رسید.

یوسفخانی تصریح کرد: امروز قیمت هر کیلو مرغ در واحدهای صنفی 13هزار و 700 تومان است که نسبت به روز قبل افزایش 1400 تومانی را نشان می دهد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده، مرغ و ماهی درباره دلایل افزایش قیمت مرغ خاطرنشان کرد: عدم عرضه مرغ از سوی مرغداران موجب شد تا قیمت این کالا به یکباره این میزان جهش قیمتی را تجربه کند.

این فعال صنفی اظهار کرد: نرخ مصوب مرغ از سوی ستاد تنظیم بازار کیلویی 12 هزار و 900 تومان تعیین شده است ولی امروز مرغ 800 تومان بالاتر از این نرخ عرضه می شود.

یوسفخانی با اشاره به زیاندهی مرغداران در ماههای اخیر به دلیل عدم تقاضا در بازار گفت: شرایط اقتصادی به نحوی است که هم مصرف کنندگان و هم تولیدکنندگان از نوسانات قیمتی آسیب می بینند بنابراین بهتر است در این شرایط به نحوی عمل شود که میزان تقاضا در بازار کاهش پیدا نکند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده، مرغ و ماهی تصریح کرد: بهترین نرخ برای عرضه مرغ همان کیلویی 12 هزار و 900 تومان است و بدون شک تا دو روز آینده نرخ مرغ روند کاهشی به خود گرفته و به قیمت مصوب می رسد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا