اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38678 مورخ:[1399-02-22 13:26:01]
 سکه تمام از مرز 7 میلیون تومان گذشت/حباب قیمت 420 هزار تومان!
تداوم افزایش شدید قیمت طلا در بازار؛

سکه تمام از مرز 7 میلیون تومان گذشت/حباب قیمت 420 هزار تومان!

سکه در مسیر تداوم شدید قیمتی خود در بازار امروز، موفق به ثبت رکوردی عجیب و غیرقابل تصور زد و با نرخ بیش از 7 میلیونی خود در بازار امروز طلا، تمامی رکوردهای قبلی خود را شکست.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری فعال صنفی باسابقه بازار طلا در مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین تحولات سکه و طلا در بازار امروز اظهار کرد: بازار طلا همچنان درگیر نوسانات صعودی قیمت طلا است و چند روزی است این روند با شتاب بیشتری در حال انجام است.

وی افزود: در بازار امروز یک مثقال طلا، دو میلیون و 920 هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: هر گرم طلای خام نیز در بازار امروز، 674 هزار تومان در معاملات، ارزشگذاری شد.

نصیری با بیان اینکه قیمت سکه تمام بهار آزادی از مرز 7 میلیون تومان گذشت و به 7 میلیون و 5 هزار تومان رسید؛ تصریح کرد: ثبت این رکورد، در تمام ادوار بازار طلای کشور، بی سابقه است و این نرخ، بالاترین نرخ سکه تمام در پس از انقلاب است.

وی بیان کرد: نیم سکه با قیمت 3 میلیون و 500 هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت دو میلیون تومان در معاملات امروز، خرید و فروش شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران متذکر شد: حباب امروز قیمت سکه در بازار، نزدیک به 405 هزار تومان است و در این شرایط به مردم توصیه می‌کنم هرگز به دنبال حباب نروند.

این فعال صنفی با سابقه بازار طلا در مازندران گفت: اگر مردم قصد دارند در این بازار، اقدام به خرید سکه کنند، سعی کنند سکه قبل از سال 86 را خریداری کنند که قیمتش کمتر از این نرخ است و حباب کمتری دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا