اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38662 مورخ:[1399-02-20 18:54:01]
 توزیع 300 بسته کمک مومنانه بین بازاریان آسیب دیده کرونایی در آمل
فرمانده حوزه بسیج اصناف آمل خبر داد

توزیع 300 بسته کمک مومنانه بین بازاریان آسیب دیده کرونایی در آمل

فرمانده بسیج اصناف شهرستان آمل گفت: 300 بسته حمایتی و معیشتی در قالب رزمایش کمک های مومنانه توسط اعضای شورای بسیج اصناف بین خانواده های بی بضاعت و بازاریان آسیب دیده ناشی از کرونا توزیع شد.

به گزارش مازند اصناف؛ رضا عباسی در حاشیه اجرای رزمایش کمک های مومنانه که به صورت همزمان و متمرکز در سراسر کشور برگزار می شود گفت: رزمایش کمک مومنانه بسیج اصناف شهرستان آمل همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه با توجه شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور خانوارهای زیادی از جمله خانواده های بی بضاعت و بازاریان و یا خانواده هایی که به نوعی درگیر این بیماری شدند دچار مشکلات مادی شدند . با کمک فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف این خانواده ها شناسایی و در قالب رزمایش کمک های مومنانه 300 بسته حمایتی و معیشتی و بهداشتی توسط اعضای شورای بسیج اصناف و پایگاه ها بین خانواده ها توزیع شد.

عباسی ارزش کل بسته ها را نزدیک به ۱۸۰ میلیون تومان خواند و تصریح کرد: هر بسته از ۶۰۰ تا ۶۳۰ هزار تومان می باشد، این بسته ها حمایتی و معیشتی شامل ۱۹ قلم کالا ازجمله روغن نباتی، خرما، نمک، ماکارونی، عدس و حبوبات، شیرینی، دستمال کاغذی، مایع دستشویی و ظرف شویی، صابون، تاید، دستکش و ماسک است.

وی در پایان از همه افرادی که در جمع آوری این بسته‌های کمک معیشتی بالاخص اتحادیه خواروبار، طلافروشان،  لوازم یدکی و سایر اتحادیه ها که در این امر ما را به صورت مادی و  فرماندهان پایگاه بسیج اصناف که در تهیه بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی ما را یاری کردند قدردانی کرد.

منبع:بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا