اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38637 مورخ:[1399-02-15 09:34:01]
 قیمت مرغ و تخم مرغ تا پایان ماه رمضان ثابت می‌ماند/کمبودی در بازار نداریم
رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ‌ مرکز مازندران:

قیمت مرغ و تخم مرغ تا پایان ماه رمضان ثابت می‌ماند/کمبودی در بازار نداریم

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ‌ مرکز مازندران گفت: قیمت مرغ و تخم مرغ تا پایان ماه مبارک رمضان ثابت می‌ماند و این اقلام به وفور در انبارها ذخیره شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص تازه ترین نرخ فروش مرغ و تخم مرغ در سطح بازار مازندران اظهار کرد: قیمت مرغ و تخم مرغ در ماه رمضان، ثابت بوده و دستخوش تغییرات قیمتی نشده است.

وی افزود: در حال حاضر، هم مرغ و هم تخم مرغ به میزان کافی در بازار موجود است و کمبودی نیز در تامین کالاهای مورد نیاز این بخش نداریم.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ‌ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو مرغ در بازار مازندران، کمتر از قیمت مصوب و حدود 11 هزار و 500 الی 11 هزار و 900 تومان است.

هاشمی عنوان کرد: هر شانه تخم مرغ نیز در بازار 20 هزار تومان و هر دانه نیز 700 تومان می‌باشد.

به گفته وی، قیمت مرغ و تخم مرغ تا پایان ماه مبارک رمضان ثابت می‌ماند و این اقلام به وفور در انبارها ذخیره شده است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ‌ مرکز مازندران متذکر شد: بنظر می‌رسد با توجه به روند افزایشی قیمت علوفه و نهاده‌های دامی طی روزهای اخیر و اظهارات مرغداران مبنی بر کمبود و ورود دلالان به این بخش از بازار، شاهد آغاز روند افزایشی قیمت پیش از پایان ماه رمضان باشیم.

هاشمی یادآور شد: تمامی مرغ‌های با وزن بالا که در مرغداری‌ها وجود داشت از سوی دولت خریداری شد و وزن و قیمت مرغ‌های موجود در بازار مطلوب و مورد رضایت مشتریان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا