اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38603 مورخ:[1399-02-08 13:51:01]
تازه‌ترین قیمت طلا و سکه در بازار امروز مازندران/ افزایش تقاضا برای فروش طلا تا نبود نقدینگی برای خرید
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خبر داد

تازه‌ترین قیمت طلا و سکه در بازار امروز مازندران/ افزایش تقاضا برای فروش طلا تا نبود نقدینگی برای خرید

عضو هیأت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه این روزها همه در بازار طلا فروشنده شده‌اند و خریداری نیست؛ گفت: دهک‌های پایین جهت تامین امرار معاش و گذران زندگی و دهک‌های بالا نیز جهت پاس کردن چک‌ها و بازپرداخت بدهی‌ها، مجبور به فروش طلاهای خود شده‌اند.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری فعال صنفی بازار طلا و جواهر در مازندران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در خصوص آخرین تغییرات قیمتی در بازار طلا و سکه گفت: طی روز جاری شاهد افت قیمت سکه در بازار بودیم.

وی افزود: هدایت سرمایه طی روزهای اخیر به سمت بورس، موجب شده است تا با کم کردن تب‌وتاب بازار طلا، قیمت‌ها کمی در این بازار، افت پیدا کند و بنظر می‌رسد این روند مقطعی باشد.

عضو هیأت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در بازار امروز هر گرم طلا با قیمت 630 هزار تومان و هر مثقال نیز دو میلیون و 746 هزار تومان نرخگذاری شد.

نصیری در خصوص قیمت سکه در بازار اعلام کرد: قیمت امروز سکه تمام بهار آزادی، با کمی کاهش به 6 میلیون و 435 هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: نیم سکه در بازار هشتمین روز از اردیبهشت‌ماه با نرخ 3 میلیون و 250 هزار تومان و ربع سکه نیز با نرخ یک‌میلیون و 850 هزار تومان دادوستد شد.

عضو هیأت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران در خصوص آخرین وضعیت معاملات در بازار طلا طی روزهای اخیر عنوان کرد: با توجه به آسیب‌های اقتصادی کرونا، در این ایام چه افراد دهک پایین جامعه و چه افراد مشمول دهک بالای جامعه، فروشنده شده‌اند.

نصیری تصریح کرد: دهک‌های پایین جهت تامین امرار معاش و گذران زندگی که به دلیل بیکاری حاصل شد و دهک‌های بالا نیز با توجه به رکود اقتصادی طی ایام پشت سر گذاشته، جهت پاس کردن چک‌ها و بازپرداخت بدهی‌ها، مجبور به فروش طلاهای خود شده‌اند.

به گفته این فعال صنفی بازار طلا، در حالیکه این روزها همه فروشنده شده‌اند، نقدینگی در واحدهای طلا و جواهر فروشی کاهش یافته است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , تازه‌ترین , قیمت , طلا , سکه , بازار , امروز , مازندران , افزایش , تقاضا , فروش , کمبود , نقدینگی , اصناف , تازه‌ترین , قیمت , طلا , سکه , بازار , امروز , مازندران , افزایش , تقاضا , فروش , کمبود , نقدینگی , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا