اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38587 مورخ:[1399-02-04 16:36:01]
نرخ زولیبا و بامیه رمضان 99 در مازندران/ممنوعیت فروش فله از سوی قنادی‌ها
رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران اعلام کرد

نرخ زولیبا و بامیه رمضان 99 در مازندران/ممنوعیت فروش فله از سوی قنادی‌ها

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران با اعلام ممنوعیت فروش فله زولبیا و بامیه از سوی قنادی‌ها در رمضان امسال گفت: مقرر شده است تا این قلم کالا به صورت بسته بندی و در اوزان نیم و یک کیلویی به صورت کاملا بهداشتی به مشتریان عرضه شود.

به گزارش مازند اصناف؛ سید ابراهیم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت تولید، فروش و قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان با توجه به شرایط ویژه کرونایی اظهار کرد: امسال، زوبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان، با شرایط ویژه‌ای پخت و به فروش می‌رسد.

وی افزود: فروش زولبیا و بامیه به صورت فله در تمامی مراکز عرضه و قنادی‌ها، ممنوع است.

نائب رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران خاطرنشان کرد: تمامی قنادان مازندران موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی در هنگام پخت بوده و به هنگام عرضه نیز می‌بایست اقدام به بسته‌بندی کاملا بهداشتی در ظرف‌های درب بسته در اوزان مختلف نیم و یک کیلویی کنند.

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران در خصوص نرخ فروش زولبیا و بامیه در ماه رمضان امسال گفت: بنا بر تصمیم اخذ شده مقرر شد تا زولبیا و بامیه درجه ممتاز با قیمت هر کیلو 23 هزار تومان و با درجه یک با قیمت هر کیلو 20 هزار تومان در استان مازندران عرضه شود.

حسینی بیان کرد: 800 واحد صنفی قنادی در استان مازندران مشغول فعالیت هستند که 200 قنادی در مرکز مازندران فعال هستند.

وی افزود: 400 کارگاه تولیدی شیرینی در استان وجود دارد که 80 کارگاه تولیدی در مرکز مازندران مشغول به فعالیت هستند.

رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران یادآور شد: طی ایام منتهی به ماه رمضان، جهت تسهیل در تامین اقلام مورد نیاز پخت زولبیا و بامیه و همچنین کاهش قیمت تمام شده، شکر دولتی با قیمت 4 هزار و 700 تومان در درب انبار تحویل قنادان شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , نرخ , زولبیا , بامیه , رمضان , مازندران , قنادان , مازنداصناف , نرخ , زولبیا , بامیه , رمضان , مازندران , قنادان , مازنداصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا