اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38552 مورخ:[1399-01-24 19:47:01]
پلمب 17 واحد صنفی متخلف در نکا
فرمانده انتظامی نکا خبر داد

پلمب 17 واحد صنفی متخلف در نکا

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از پلمب 17واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح به 46 واحد صنفی اخطار و به بیش از120واحد صنفی دیگر تذکر داده شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا از پلمب 17واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح این خبر، افزود: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در این شهرستان به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان نکا تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت روزانه از واحدهای این شهرستان بازدید می کنند.

وی از پلمب17واحد صنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده طی 24 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح به 46 واحد صنفی اخطار و به بیش از120واحد صنفی دیگر تذکر داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از تداوم و استمرار اقدامات كنترلي و طرح های نظارتي تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , پلمب , 17 , واحد , صنفی , نکا , اصناف , مازندران , اخطار , پلمب , 17 , واحد , صنفی , نکا , اصناف , مازندران , اخطارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا