اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38527 مورخ:[1399-01-20 16:54:01]
پلمب 91 واحد صنفی متخلف طی هفته جاری در فریدونکنار

پلمب 91 واحد صنفی متخلف طی هفته جاری در فریدونکنار

 فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از پلمب 91 واحد صنفی متخلف در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس طی هفته جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان "فریدونکنار" از پلمب 91 واحد صنفی متخلف در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در هفته جاری در این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح این خبر،گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه، اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در شهرستان فریدونکنار به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با همکاری بازرسان اصناف و دیگر عوامل انتظامی از واحد های صنفی با دراین شهرستان بازدید کردند.

وی از پلمب 91 واحد صنفی متخلف در هفته جاری به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی فریدونکنار از تداوم و استمرار اقدامات كنترلي و طرح های نظارتي تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا