اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38520 مورخ:[1399-01-19 18:54:01]
پلمب 355 واحد صنفی متخلف در آمل
فرمانده انتظامی آمل خبر داد

پلمب 355 واحد صنفی متخلف در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از پلمب 355 واحد صنفی متخلف از زمان شروع طرح پیشگیری از شیوع کرونا ویروس تا به امروز به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ فرمانده انتظامی شهرستان آمل از پلمب 355 واحد صنفی متخلف پس از شروع طرح پیشگیری از شیوع کرونا ویروس تا به امروز در این شهرستان خبر داد.

نعمت الله آزادی در تشریح این خبر،گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه، اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در شهرستان آمل به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با همکاری بازرسان اصناف و دیگر عوامل انتظامی از واحد های صنفی این شهرستان بازدید کردند.

وی از پلمب 355 واحد صنفی متخلف از زمان شروع طرح پیشگیری از شیوع کرونا ویروس تا به امروز به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی آمل از تداوم و استمرار اقدامات كنترلي و طرح های نظارتي تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا