اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38474 مورخ:[1399-01-11 16:31:01]
50 واحد متخلف در نکا و گلوگاه پلمب شد
در راستای اجرای طرح طرح کنترل و نظارت بر صنوف در مازندران؛

50 واحد متخلف در نکا و گلوگاه پلمب شد

50 واحد صنفی متخلف در شهرهای نکا و گلوگاه به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادرشده طی این ایام از سوی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ فرماندهان انتظامی شهرستان‌های نکا و گلوگاه از پلمب 50 واحد صنفی متخلف خبر دادند.

حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت به صورت روزانه از واحدهای این شهرستان بازدید می‌کنند‌.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از پلمب 28 واحد صنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده طی 24ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح به 65 واحد صنفی اخطار و بیش از 140 واحد صنفی دیگر تذکر داده شد.

زارع از تداوم و استمرار اقدامات كنترلي و طرح های نظارتي تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

پلمپ 22 واحد صنفی متخلف در گلوگاه

حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه نیز  از پلمب  22 واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادرشده خبر داد.

وی ادامه داد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در شهرستان گلوگاه به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، با اشاره به انجام روزانه نظارت‌ها از صنوف توسط ماموران اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی، اعلام کرد: در اجرای این طرح 70 واحد صنفی اخطار و به بیش از 200 واحد صنفی دیگر نیز تذکر داده شد.

انتهای پیام/
 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا