اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38470 مورخ:[1399-01-11 14:41:01]
توزیع 5 هزار ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل‌ونقل درون شهری مرکز مازندران
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری اعلام کرد

توزیع 5 هزار ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل‌ونقل درون شهری مرکز مازندران

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مرکز مازندران گفت: در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، تعداد 5 هزار ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل و نقل درون شهری ساری توزیع شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید سعید حسینی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: تاکنون تعداد 5 هزار محلول و ماسک بهداشتی به تمامی ناوگان حمل و نقل درون شهری در شهر ساری با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری مرکز استان توزیع شد.
 
وی ادامه داد: برنامه انجام عملیات ضدعفونی و توزیع اقلام بهداشتی برای تمامی سه هزار و 6 دستگاه تاکسی‌ و 60 دستگاه اتوبوس و مینی بوس نیز انجام شده است که همه آن‌ها موظف به رعایت اصول بهداشتی به صورت مداوم هستند.
 
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مرکز مازندران خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ناوگان حمل و نقل شهری، وظیفه جابه‌جایی مسافران را به صورت مداوم برعهده دارد، در تلاشیم تا با انجام اقدام‌های لازم از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.
 
حسینی متذکر شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مردم تلاش کنند در خانه بمانند و از ناوگان حمل و نقل عمومی در صورت ضرورت استفاده کنند.
 
وی یادآور شد: ضدعفونی وسایل نقلیه عمومی شهری به‌صورت روزانه انجام می‌شود و  همچنین 20 مرحله اقلام بهداشتی بین بهره برداران حمل و نقل توزیع شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا