اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38462 مورخ:[1399-01-09 18:56:01]
پلمب 65 واحد صنفی متخلف در جویبار
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت جویبار خبر داد

پلمب 65 واحد صنفی متخلف در جویبار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار، گفت: ۶۵ واحد صنفی در سطح این شهرستان که از دستورات تعطیلی بازار عمل نکرده بودند، پلمب شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام عبدالله پور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، تعطیلی اصناف غیرضروری در سطح شهرستان جویبار در دستور کار قرار گرفت و چهار گشت دو نفره متشکل از بهداشت و پلیس اماکن در حال گشت زنی هستند .

وی با اعلام اینکه متاسفانه تعدادی از واحدها نسبت به این دستورالعمل بی اهمیت بوده اند ، گفت : از ابتدای این طرح ، برای ۱۶۱ واحد صنفی اخطاریه ارسال کرده ایم که از این تعداد ۶۵ مورد نسبت به دستورالعمل بی تفاوت بوده و ما هم نسبت به پلمب آنان اقدام کرده ایم .

ریس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جویبار با بیان اینکه سلامت شهروندان در الویت است ، افزود : از صنوف غیرضروری در خواست می شود که نسبت به تعطیلی واحد خود اقدام کنند زیرا در صورت مشاهده واحدشان پلمب خواهد شد .

عبدالله پور در پایان با اشاره به اینکه تاکنون ۵۰ هزار ماسک بهداشتی در سطح شهرستان جویبار بین شهروندان و اماکن بهداشتی توزیع شده است ، گفت که این ماسک ها توسط خیاطان سطح شهر تولید و توزیع شده است ./ایرنا

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا