اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38450 مورخ:[1399-01-07 18:06:01]
  ممنوعیت فعالیت قنادی‌ها و آجیل فروشی‌ها تا 15 فرودین‌ماه
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

ممنوعیت فعالیت قنادی‌ها و آجیل فروشی‌ها تا 15 فرودین‌ماه

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: فعالیت قنادی ها و آجیل فروشی ها تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری در مازندران ممنوع می باشد.به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: فعالیت قنادی ها و آجیل فروشی ها تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری در مازندران ممنوع می باشد.


وی با اعلام این خبر گفت:همانطور که پیش از این اعلام کردیم بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان فقط فعالیت میوه فروشی ها، فروشگاههای گوشت قرمز و مرغ، سوپر مارکت ها، نانوایی ها و فروشگاههای بزرگ تامین کننده کالای اساسی خانوارها آن هم با رعایت کامل مسائل بهداشتی مجاز می باشد.


  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پاسخ به این سئوال که دیده شده برخی واحدها از قبیل قنادی ها و آجیل فروشی ها این روزها فعالیت دارند گفت:مصوبات این ستاد لازم الاجرا بوده و همه دستگاهها و واحدهای صنفی و اتحادیه ها ملزم به رعایت آن می باشند.


قوانلو ادامه داد:همانطور که ماندن در خانه تا ریشه کن کردن ویروس کرونا مورد تاکید تمامی مسئولین و قاطبه مردم می باشد اصناف عزیز مازندران نیز علیرغم فشاری که از ناحیه اقتصادی به جهت تعطیلی واحدهای کسبشان در این روزها به آنها متحمل شده باز هم مثل همیشه پای کار بوده و تا پانزده فرودین ماه فعالیتهای خود را تعطیل کرده اند.


وی در پایان یادآوری کرد:بازرسان این سازمان همراه با دستگاههای اجرایی دیگر روزانه جهت نطارت در بازار حضور داشته و با واحدهای متخلف صنفی برخورد قانونی لازم را انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا