اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38446 مورخ:[1399-01-07 17:17:01]
عیدی هتل‌داران مازندران به درمان بیماران کرونایی

عیدی هتل‌داران مازندران به درمان بیماران کرونایی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران ، از کمک نقدی هتل‌داران و صاحبان تاسیسات گردشگری به درمان بیماران کرونایی خبرداد.

به گزارش مازند اصناف؛ شرایط گردشگری در استان مازندران به گونه‌ای است که در همه ایام مسافران بسیاری وارد این استان سرسبز می‌شوند اما تنها در برخی ایام ازجمله نوروز و تابستان با هتل‌های استان آشتی هستند و در سایر ایام این‌گونه که هتل‌ها و اماکن مهمان‌پذیر سایر استان‌ها پر از گردشگر است، نیست.

از زمانی که بحث شیوع ویروس کرونا مطرح شد تاسیسات گردشگری استان باوجود اینکه پیک مسافرانش در این ایام است و باتوجه به شرایط سخت اقتصادی نشان دادند اولویت نخست‌شان سلامت مردم است.

در این ایام شاهد همکاری خوب تاسیسات گردشگری بودیم که با همراهی خوب سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران تاسیسات گردشگری  براساس مصوبات قرارگاه پدافند زیستی علاوه بر تعطیلی تمام مراکز تفریحی و اقامتی در مازندران از کمک‌های خود در بحث کمک به درمان دریغ نکردند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران در این‌باره، از کمک نقدی هتل‌داران و صاحبان تاسیسات گردشگری به درمان بیماران کرونایی خبرداد.

سیف‌الله فرزانه با اشاره به اهمیت همراهی تمام جامعه برای حل این مشکل، گفت: صاحبان و سرمایه‌گذاران تاسیسات گردشگری از ابتدای این موضوع، همراهی خوبی با مردم داشتند.

وی به تعطیلی خود خواسته این مجموعه‌ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان اشاره کرد و افزود: تا امروز، مجموعه های هتل نوید شهرستان ساری و لیلیوم شهرستان عباس آباد، مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به موضوع درمان بیماران درگیر با این ویروس کمک کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران تصریح کرد: تولید ماسک و تهیه اقلام مورد نیاز توسط تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع دستی سطح استان، نشان از درک صحیح شرایط و همراهی به موقع با مردم را دارد که با این اتحاد هرچه زودتر از شیوع این ویروس جلوگیری خواهد شد.

فرزانه خاطرنشان کرد: هتل مرجان بابل برای اقامت پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که از استان‌های دیگر اعزام شده اند، اختصاص یافته  و همچنین، هتل سامان جویبار، در راستای اقامت بیماران در دوره نقاهت اعلام آمادگی کردند.

 به طور حتم همه ما این روزها دردمان مشترک است و یک آرزو داریم، آن هم رهایی از بند یک مهمان ناخوانده ...

منبع:فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا