اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38442 مورخ:[1399-01-06 19:00:01]
پلمب ۳۰ واحد صنفی متخلف در بابل

پلمب ۳۰ واحد صنفی متخلف در بابل

فرماندار بابل گفت که ۳۰ واحد صنفی در بابل که تعطیلی بازار را جدی نگرفتند به دلیل تخلف از مصوبات ستاد مقابله با کرونا پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ قربانعلی ولیزاده بورا طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان بابل ۷۷۰ واحد صنفی در شهرستان مورد بازدید قرار گرفته که از این تعداد ۳۰ واحد صنفی بخاطر تخلفات موجود پلمب شد.

رییس ستاد پدافند زیستی بابل بیان کرد: در حال حاضر روزانه هشت اکیپ نظارتی بر فعالیت اصناف بازار نظارت می کند و واحدهای صنفی به غیر از نانوایی، فروشگاه خواروبار ، قصابی، مرغ فروشی، ماهی فروشی، میوه و تره بار فعال باشند پلمب می شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در روزهای اخیر بخش زیادی از اصناف و شهروندان هشدارهای لازم را جدی گرفته و برای شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا همکاری خوبی دارند.

وی گفت: بخش کوچکتری از واحد های صنفی و شهروندانی که متاسفانه هشدارهای لازم را جدی نمی گیرند این اقدام آنان بجز طولانی شدن روند شکست ویروس کرونا هیچ ارمغان دیگری برای شهرستان نخواهد داشت و اگر همه ما علاقمندیم که زودتر از این وضعیت رهایی یابیم بجز همکاری و خانه نشینی هیچ راه دیگری وجود ندارد./ایرنا

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا