اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38439 مورخ:[1399-01-06 17:36:01]
 با وجود مصوبه ۳۰ درصدی پذیرش مسافر؛ مراکز اقامتی تمایلی به فعالیت ندارند
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:

با وجود مصوبه ۳۰ درصدی پذیرش مسافر؛ مراکز اقامتی تمایلی به فعالیت ندارند

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: با وجود مصوبه ۳۰ درصدی پذیرش مسافر در مراکز اقامتی استان، بهره برداران تاسیسات گردشگری در این روزهای کرونایی تمایلی به فعالیت ندارند و تعطیل کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ سیف الله فرزانه در گفت‌وگویی اظهار کرد: سرمایه گذاران و بهره برداری تأسیسات گردشگری در سطح استان مازندران از ابتدای شیوع کرونا همراهی خوبی با ستاد استانی و ملی داشته اند.

وی افزود: به رغم وجود مصوبات استانی، بهره برداران تأسیسات گردشگری و هتل‌ها تمایلی به فعالیت ندارند و ثابت کردند در شرایط پیچیده اقتصادی، سلامت مردم اولویت اول آنان است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از کمک نقدی هتلداران و صاحبان تأسیسات گردشگری به درمان بیماران کرونایی، خبر داد وبا اشاره به اهمیت همراهی تمام جامعه برای حل این مشکل، گفت: «صاحبان و سرمایه گذاران تأسیسات گردشگری از ابتدای این موضوع، همراهی خوبی با مردم داشتند.

وی با اشاره به تعطیلی خود خواسته این مجموعه‌ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، گفت: تا امروز، مجموعه‌های هتل‌های استان مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به موضوع درمان بیماران درگیر با این ویروس کمک کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران، گفت: تولید ماسک و تهیه اقلام مورد نیاز توسط تأسیسات گردشگری و کارگاه‌های صنایع دستی سطح استان، نشان از درک صحیح شرایط و همراهی به موقع با مردم را دارد که انشاالله با این اتحاد هرچه زودتر از شیوع این ویروس جلوگیری خواهد شد.

فرزانه گفت: «هتل مرجان بابل جهت اقامت پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که از استان‌های دیگر اعزام شده اند، اختصاص یافته است و همچنین، هتل سامان جویبار، در راستای اقامت بیماران در دوره نقاهت اعلام آمادگی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا