اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38436 مورخ:[1399-01-06 16:56:01]
 پلمب 56 واحد صنفی در جویبار از آغاز شیوع کرونا
رئیس اداره صنعت جویبار عنوان کرد

پلمب 56 واحد صنفی در جویبار از آغاز شیوع کرونا

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار از پلمب 56 واحد صنفی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و طرح عملیاتی نظارت بر واحد‌های صنفی در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ بهرام عبدالله پور در گفت‌وگویی بابیان اینکه از آغاز شیوع ویروس کرونا نظارت‌ها بر اصناف سطح شهرستان تشدید شده است گفت: از آغاز شیوع کرونا و با توجه به هشدارهای متعدد به کلیه اصناف مبنی بر رعایت مصوبه قرارگاه پدافند زیستی شهرستان جویبار بر تعطیلی تا 15 فروردین تاکنون 56 واحد صنفی به دلیل نقض این مصوبه با همکاری مراجع قضایی و انتظامی پلمپ شدند.
 
وی تصریح کرد: گشت‌های بازرسی این اداره در دو نوبت صبح و عصر در سطح شهرستان حضور دارند و در صورت مشاهده تخلف اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
 
رئیس صمت جویبار با اشاره به اینکه سلامت مردم و تأمین اقلام بهداشتی از اولویت‌های این اداره است اظهار کرد: از اسفند سال گذشته تاکنون حدود 50 هزار عدد ماسک با کمک اداره صمت و اتاق اصناف جویبار تولید و توزیع شد.
 
عبدالله پور افزود: این ماسک‌ها در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی، خبازی ها و قصابی‌ها و ادارات و برخی از اصنافی که بیشترین ارتباط را با مردم دارند توزیع‌شده است.
 
وی بابیان اینکه مردم نگرانی از تأمین مواد غذایی نداشته باشند گفت: انبارهای مواد خوراکی پر است و سیب، پرتقال، شکر، گوشت تنظیم بازار نیز در بازار توزیع شد.  
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا