اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38424 مورخ:[1399-01-02 19:20:01]
 افتتاح کارگاه تولید ماسک بهداشتی در مازندران/روزانه 1000 عدد ماسک بهداشتی تولید می‌شود
معاون فرماندهی انتظامی مازندران عنوان کرد

افتتاح کارگاه تولید ماسک بهداشتی در مازندران/روزانه 1000 عدد ماسک بهداشتی تولید می‌شود

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران از افتتاح کارگاه تولید ماسک بهداشتی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی دستور در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: امنیت و سلامت از مهمترین نعمت های مجهول الهی است که همواره حفظ این دو مورد تاکید اولیای الهی و بزرگان دینی بوده است .
 
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: پلیس علاوه بر برقراری امنیت و حفظ نظم و امنیت اجتماعی، در این روزها که سلامت مردم با شیوه ویروس کرونا به خطر افتاده قدم در این عرصه گذاشته است.

دستور، خاطرنشان کرد: برای این منظور فرماندهی انتظامی استان ضمن تلاشی مضاعف برای تامین امنیت و آرامش روانی مردم و مبارزه با اخلالگران در نظام اقتصادی و محتکران مواد بهداشتی و دارویی، اقدامات و تلاش های گسترده ای را برای ویروس زدایی از اماکن عمومی و نظامی در استان و شهرستان های تابعه در دستور کار خود قرار داده است.

وی از افتتاح کارگاه تولید ماسک در ستاد انتظامی استان خبر داد و اظهار داشت: در این کارگاه تولیدی روزانه 1000 عدد ماسک بهداشتی تولید و در اختیار کادر درمانی، کارکنان پایور و ظیفه استان قرار می گیرد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی مازندران، از تهیه وتوزیع سایر اقلام بهداشتی در استان نیز خبر داد و گفت: برای تامین سلامت کارکنان در یگان های انتظامی و اجرایی نیز تاکنون مقادیر قابل توجهی انواع اقلام بهداشتی در اختیار آنان قرار داده شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا