اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38420 مورخ:[1398-12-27 18:43:01]
کشف 400 کارتن ماسک و لوازم بهداشتی در بابلسر/اقلام مکشوفه در میان مردم توزیع می‌شود
دادستان عمومی و انقلاب بابلسر خبر داد

کشف 400 کارتن ماسک و لوازم بهداشتی در بابلسر/اقلام مکشوفه در میان مردم توزیع می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب بابلسر از کشف 255 کارتن ماسک و دستکش و همچنین 155 کارتن سرنگ و دیگر اقلام بهداشتی در این شهرستان شد و گفت: محتکر این اقلام با قرار وثیقه سنگین روانه زندان شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدرضا حسینی دادستان عمومی و انقلاب بابلسر طی گفت‌وگویی از کشف 255 کارتن ماسک و لوازم بهداشتی دراین شهرستان خبر داد.

وی افزود: حسب گزارش‌های مردمی در خصوص احتکار اقلام سلامت محور در یک انبار، مشخص شد مقادیر قابل توجهی دستکش در این واحد احتکار شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بابلسر خاطرنشان کرد: بر این اساس، بلافاصله گزارش تخلف در این زمینه تشکیل و اکیپی شامل نمایندگانی از بهداشت، سپاه، نیروی انتظامی و دادستانی به محل اعزام شد که در نهایت منجر به کشف  255 کارتن دستکش و ماسک و همچنین 155 کارتن سرنگ و دیگر اقلام بهداشتی شد.

حسینی بیان کرد: بلافاصله دستور توزیع انواع دستکش بهداشتی کشف شده  صادر تا با نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان توزیع شده و پرونده نیز به‌صورت خارج از نوبت تحت رسیدگی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب بابلسر اعلام کرد: در این پرونده، یک متهم به جرم احتکار و اخلال در نظام اقتصادی دستگیر و با قرار وثیقه سنگین روانه زندان شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا