اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38399 مورخ:[1398-12-26 02:43:01]
 تعطیلی بازار بابل تا اطلاع ثانوی/تقاضای امهال به اصناف از سوی دستگاه‌ها برای بازپرداخت بدهی‌ها
رئیس اتاق اصناف بابل خبر داد

تعطیلی بازار بابل تا اطلاع ثانوی/تقاضای امهال به اصناف از سوی دستگاه‌ها برای بازپرداخت بدهی‌ها

رئیس اتاق اصناف بابل با بیان اینکه بازار بابل تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد، از مسئولان خواست: امهال فرصت بازپرداخت دارایی، مالیات، عوارض شهری، اقساط بانکی، بیمه تامین اجتماعی و چک‌های برگشتی حداقل انتظار اصناف و کسبه در شرایط تعطیلی و کسادی بازار است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین لعلی رئیس اتاق اصناف بابل در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت فعالیت واحدهای صنفی و بازار شهرستان بابل اظهار کرد: بنا بر آخرین تصمیم‌گیری انجام شده، بازار بابل تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد.

وی افزود: خبازی‌ها، میوه فروشی‌ها، قصابی‌ها، خشکشویی، خواروبار، واحدهای صنفی فروش مرغ و تخم مرغ و فروشندگان لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده با رعایت مسائل بهداشتی از این امر مستثنی هستند.

رئیس اتاق اصناف بابل خاطرنشان کرد: تمامی روزبازارها و بازارهای هفتگی نیز در این شهرستان تا پایان سال تعطیل است.لعلی تصریح کرد: انتظار و توقع جامعه بزرگ اصناف که در شرایط فعلی با تعطیلی واحدهای کسبی خود، نقش بسزایی در مقابله با ویروس کرونا ایفا می‌کنند از مسئولان دستگاه‌های ذیربط آن است که با درک شرایط، نهایت همکاری را با اصناف داشته باشند.

وی عنوان کرد: امهال فرصت بازپرداخت دارایی، مالیات، عوارض شهری، اقساط بانکی، بیمه تامین اجتماعی و چک‌های برگشتی حداقل انتظار اصناف و کسبه در شرایط تعطیلی و کسادی بازار است که انتظار می‌رود تا زمان بازگشت شرایط عادی به آن‌ها فرصت داده شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا