اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38397 مورخ:[1398-12-26 02:07:01]
ادامه تعطیلی بازارهای مازندران/ مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

ادامه تعطیلی بازارهای مازندران/ مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:به‌منظور جلوگیری از خطرات شیوع ویروس کرونا مقرر شد بازار مازندران در هفته جاری نیز همانند هفته گذشته یک روز در میان تعطیل شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین قوانلو امروز درباره وضعیت بازارهای مازندران باتوجه به شیوع ویروس کرونا  اظهار کرد: به‌منظور جلوگیری از خطرات شیوع ویروس کرونا مقرر شد بازار مازندران در هفته جاری نیز همانند هفته گذشته یک روز در میان تعطیل شود.

وی با اشاره به تکذیب شایعات در ارتباط با تعطیلی پمپ‌بنزین‌ها و واحدهای نانوایی‌ها و سایر، افزود: خبازی‌ها، میوه فروشی‌ها، قصابی‌ها، واحدهای صنفی فروش مرغ و تخم مرغ و فروشندگان لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده با رعایت مسائل بهداشتی در این مدت فعالیت دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر اینکه مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند، اضافه کرد: شایعات مبنی بر تعطیلی فروشگاه‌ها موجب ازدحام می‌شود درحالی که صحت ندارد.

این مسؤول در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر کمبود ماسک در داروخانه‌های مازندران، اضافه کرد: اولویت ما در هفته گذشته تامین ماسک برای بیماران و کارکنان بیمارستان‌های استان بوده که باتوجه به تامین آن امروز 130هزار ماسک در داروخانه های سطح استان توزیع شد و در روزهای آینده نیز توزیع خواهد شد.

قوانلو در بخش دیگری از سخنان درباره توزیع میوه شب عید در سطح مازندران، تصریح کرد: توزیع شهرستانی میوه‌های شب عید صورت گرفته و پیشنهاد 5 هزار تومان برای پرتقال تامسون و 6 هزار تومان برای سیب داده شد که امروز در این زمینه تصمیم‌گیری می‌شود.

وی در پایان گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین توزیع میوه که ممکن است موجب صف‌های خرید شود تصمیم‌گیری خواهد شد./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا