اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38387 مورخ:[1398-12-24 23:57:01]
ممنوعیت پذیرش مسافر توسط مهمانپذیرها در تعطیلات نوروز 99
معاون فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

ممنوعیت پذیرش مسافر توسط مهمانپذیرها در تعطیلات نوروز 99

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از برخورد قاطع پلیس با اجاره دهندگان ویلا، منزل و پذیرندگان مسافر در نوروز 99 خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی عارف‌نژاد طی گفت و گویی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح استان، پلیس اقدامات پیشگیرانه ای را برای کنترل اماکن پرتردد، محل های تجمع و اسکان افراد غیرساکن در استان‌های شمالی در دستور کار قرار داد.

وی افزود: در این راستا با توجه به افزایش حجم سفر بواسطه تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز ۹۹ که منجر به شیوع این بیماری در سطح استان شده است، برای کنترل و مهار این بیماری تصمیماتی از سوی نهادهای مسؤول اتخاذ شده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: به همین منظور با هماهنگی‌های انجام شده با مراجع قضائی از پذیرش و اسکان مسافر در هتل‌ها، اماکن توریستی و تفریحی و اقامتی و... در طول ایام تعطیلات نوروز 99 جلوگیری خواهد شد.

عارف‌نژاد همچنین از ممنوعیت برپایی چادر و اسکان مسافران در پارک‌ها، حاشیه جاده‌ها و اماکن تفریحی خبر داد و افزود: در اجرای این طرح با متخلفان واحدهای صنفی که از قوانین صنفی و قانونی اعمال شده برای پیشگیری از بیماری کرونا تخطی کنند نیز برخورد می‌شود.

وی با اشاره به توصیه کارشناسان و مسؤولان بهداشتی کشور به جدی گرفتن ویروس کرونا و اهتمام ویژه در شکست این ویروس با رعایت اصول بهداشتی بر عدم حضور غیرضروری مردم در اماکن پرتردد بویژه در مراکز خرید،بیمارستان‌ها و... و لغو سفرهای نورزوی تاکید کرد و یادآور شد: مهمترین توصیه پلیس به مردم، ماندن در خانه برای پیشگیری و قطع زنجیره انتقال این ویروس است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا