اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38386 مورخ:[1398-12-24 16:45:01]
شناسایی ۴ واحد صنفی متخلف در سوادکوه شمالی
سرپرست اداره صمت سوادکوه شمالی خبر داد

شناسایی ۴ واحد صنفی متخلف در سوادکوه شمالی

سرپرست اداره صمت سوادکوه شمالی گفت: یک واحد فروش تجهیزات پزشکی متخلف پلمب و سه واحد صنفی نیز به تعزیرات معرفی شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ مجید ابراهیم‌نژاد، با بیان اینکه این اداره به همراه اتاق اصناف شهرستان سوادکوه شمالی به بازرسی واحدهای صنفی، تجهیزات پزشکی و داروخانه‌های سطح شهرستان در رابطه با ویروس کرونا پرداخته است به پلمپ یک واحد فروش تجهیزات پزشکی و معرفی سه واحد متخلف اشاره کرد و افزود: برای سه واحد متخلف پرونده‌ای به ارزش ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال تشکیل شده است.

این مسئول با اعلام تأمین و توزیع ۴۸ هزار جفت دستکش لاتکس توسط داروخانه‌ها و بسیجیان شهرستان سوادکوه شمالی، از دیگر اقدامات به ضدعفونی خیابان‌ها و معابر این شهرستان با همکاری اتاق اصناف و مقاومت بسیج اشاره کرد.

سرپرست صمت شهرستان سوادکوه شمالی با اشاره به توزیع رایگان دستکش با همکاری سپاه میان کسبه، کارمندان بانک و رانندگان، افزود: همچنین با کمک بسیج، ۲ هزار ماسک نیز به‌صورت رایگان میان این اقشار توزیع شد.

وی با بیان اینکه موارد پیشگیری از ویروس کرونا به صورت بنر در تمام نانوایی‌های شهرستان نصب شده است، گفت: تمامی نانوایی‌های شهرستان مکلف شدند تا دو فرد، یکی برای دریافت پول و دیگری تحویل نان به مردم، در نانوایی‌ها حضور داشته باشند و در مواردی که نانوایی‌ها دارای یک نیرو بوده‌اند از برادران بسیجی کمک گرفته شد و در صورت عدم رعایت این امر، با نانوایی‌های متخلف برخورد و پلمپ می‌شوند.

ابراهیم‌نژاد با بیان اینکه تمام واحدهای صنفی شهرستان بجز خواربار، قصابان، مرغ و تخم‌مرغ، تجهیزات پزشکی و میوه و تره‌بار در روزها یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه و جمعه این هفته باید تعطیل شوند، خاطرنشان کرد: در صورت باز بودن مغازه پلمپ می‌شود.

منبع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا