اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38385 مورخ:[1398-12-24 16:05:01]
تعطیلی بازار مازندران در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری/پاسخ قوانلو به کاهش ساعات کاری میادین میوه
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

تعطیلی بازار مازندران در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری/پاسخ قوانلو به کاهش ساعات کاری میادین میوه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: تمامی بازارهای استان طی روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری تعطیل است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت فعالیت واحدهای صنفی و بازار مازندران طی یک هفته جاری اظهار کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با تصمیم کارگروه پدافند زیستی استان، تمامی بازارهای استان طی روزهای شنبه 24، دوشنبه 26 و چهارشنبه 28 اسفندماه دایر است.

وی افزود: در ما بقی روزهای این هفته یعنی روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه، بازار استان تعطیل است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: فعالیت طی روزهای ممنوعه برای واحدهای صنوف خبازی، قصابی، مرغ و ماهی فروشی، خواروبار، میوه و تره‌بار، قنادی، خشکشویی، لوازم بهداشتی و ضدعفونی و خدمات ضروری بلا مانع است و از سایر صنوف درخواست تمکین داریم.

قوانلو بیان کرد: واحدهای صنفی که از این دستورالعل تخطی کنند و در روزهای تعطیل، اقدام به بازگشایی واحد کسبی خود کنند، پلمب خواهند شد و تاکنون نیز چندین واحد صنفی با تخطی از اطلاعیه‌ها، پلمب شدند.

وی در خصوص درخواست کاهش ساعات کاری متصدیان واحدهای صنفی مستقر در میادین میوه و تره‌بار پاسخ داد: با توجه به حساسیت موضوع در خصوص تامین اقلام اساسی و مورد نیاز مردم در این بخش، باید این موضوع در کارگروه مطرح و تصمیم گیری شود.

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، کاهش ساعات کاری و یا نیمه تعطیلی میادین میوه و تره‌بار منوط به موافقت کارگروه پدافند زیستی استان دارد که نتیجه آن طی روزهای آتی، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا