اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38372 مورخ:[1398-12-24 14:09:01]
 ادامه لغو سفرهای پروازی از فرودگاه رامسر تا پایان امسال/آخرین وضعیت برنامه‌های پروازی از فرودگاه‌های ساری و نوشهر
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خبر داد

ادامه لغو سفرهای پروازی از فرودگاه رامسر تا پایان امسال/آخرین وضعیت برنامه‌های پروازی از فرودگاه‌های ساری و نوشهر

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از ادامه لغو پروازها از فرودگاه رامسر تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: سفرهای پروازی از فرودگاه‌های ساری و نوشهر نیز به صورت 50-50 در حال انجام است.

به گزارش مازند اصناف؛ سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت سفرهای پروازی از فرودگاه‌های مازندران به مقصدهای داخلی اظهار کرد: کماکان انجام کلیه سفرهای پروازی از فرودگاه رامسر به تمامی مقاصد لغو می‌باشد.

وی افزود: بنا بر تصمیم اخذ شده، لغو پروازها از این فرودگاه تا پایان سال‌جاری ادامه خواهد داشت.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: سفرهای پروازی از فرودگاه‌های ساری و نوشهر نیز به صورت 50-50 در حال انجام است؛ یعنی بخشی از پروازها در حال انجام است و بخشی دیگر نیز به دلیل ابطال بلیط از سوی مسافران و محدودیت پروازی به برخی مقصدها، لغو شده است.

وطن‌خواه بیان کرد: پروازها با رعایت کامل اصول بهداشتی و استریل و ضدعفونی فرودگاه و هواپیما بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی در حال انجام است.

وی اعلام کرد: پروازها از فرودگاه ساری تا روز پنج‌شنبه گذشته به مقاصد شیراز، مشهد، عسلویه، تبریز و تهران انجام شد؛ طی هفته جاری، احتمال لغو پرواز به شیراز، قوت بیشتری گرفته است و امکان لغو آن وجود دارد.


مدیرکل فرودگاه‌های مازندران متذکر شد: سفرهای پروازی به مقصد کیش نیز از فرودگاه ساری تا پایان سال‌جاری لغو شده است.

وطن‌خواه یادآور شد: سفرهای پروازی به مقصد بندر عباس که طی هفته‌های گذشته لغو شده بود؛ طی روزهای آینده از سر گرفته می‌شود.

به گفته این مسئول و بنا بر دستورالعمل ابلاغی، تمامی وجوه پرداختی از سوی مشتریان حتی در صورت ابطال از سوی مسافران، به آن‌ها مسترد خواهد شد و جریمه‌ای از آن‌ها گرفته نمی‌شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , فرودگاه , ساری , نوشهر , رامسر , سفر , پروازی , ساعات , برنامه , لغو , فرودگاه , ساری , نوشهر , رامسر , سفر , پروازی , ساعات , برنامه , لغومطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا