اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38365 مورخ:[1398-12-22 17:35:01]
 خبازی‌های مازندران تعطیل نمی‌شوند/ مردم به شایعات توجه نکنند
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

خبازی‌های مازندران تعطیل نمی‌شوند/ مردم به شایعات توجه نکنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه واحدهای خبازی سراسر استان بر اساس زمان فعالیت روزانه خود و در ساعات کاری مشخص شده فعال بوده و هیچ واحدی تعطیل نخواهد شد؛ گفت: واحد های صنفی تامین کننده مایحتاج عمومی طی این ایام به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته و این خدمت در ایام پیش رو نیز تداوم خواهد یافت.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران طی گفت‌وگویی اظهار کرد: واحدهای خبازی سراسر استان بر اساس زمان فعالیت روزانه خود و در ساعات کاری مشخص شده فعال بوده و هیچ واحدی تعطیل نخواهد شد.


وی ادامه داد: در پی برخی شایعه‌ها مبنی بر تعطیلی واحدهای خبازی به خاطر شیوع ویروس کرونا ضمن تکذیب این مطلب، از مردم و شهروندان مازندران استدعا داریم که به هیچ عنوان به شایعات توجه نکرده و اخبار حوزه بازار را از مبادی رسمی (صدا و سیما) و سایت این سازمان پیگیری کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه علیرغم تعطیلی بازار در برخی روزهای هفته جاری؛ همان‌طور که مردم  شاهد بودند و به کرات هم اعلام کردیم واحد های صنفی تامین کننده مایحتاج عمومی از قبیل نانوایی‌ها، قصابی‌ها، میوه فروشی‌ها، مرغ فروشی‌ها، خواروبار و لبنیات و خدمات ضروری؛ در این مدت به ارائه خدمات به شهروندان  پرداخته و این خدمت در ایام پیش رو نیز تداوم خواهد یافت.

قوانلو با اشاره به اینکه وضعیت کالایی و ذخیره مواد غذایی در انبارهای استان در سطح بسیار مناسبی است، تصریح کرد: سطح ذخیره مواد غذایی از قبیل آرد، گوشت قرمز، گوشت مرغ، شکر و غیره؛ به گونه‌ای بوده که از همین الان تا چند ماه بعد از عید، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

وی یادآور شد: بازرسان سازمان به طور دائم در سطح بازار حضور داشته و به رصد دائمی بازار پرداخته و با هر گونه سوء استفاده احتمالی برخورد لازم را صورت خواهند داد.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا