اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38362 مورخ:[1398-12-22 16:55:01]
 پیگرد قضایی مسافر‌پذیر‌ها در سوادکوه‌
رئیس اداره میراث فرهنگی سوادکوه اعلام کرد

پیگرد قضایی مسافر‌پذیر‌ها در سوادکوه‌

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوادکوه با اشاره به افزایش ابتلا بیماران کرونا در سطح استان گفت:طبق دستور دادستان مرکز استان هرگونه پذیرش مسافر در خانه‌های استیجاری، مسافر و اقامتگاه‌ها پیگرد قضایی دارد و آن مکان پلمپ می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد حمزه‌نژاد در گفت‌وگویی با اشاره به دستورالعمل ستاد پدافند زیستی استانداری مبنی بر پیشگیری از انتشار ویروس کرونا اظهار کرد: تمام واحدهای اقامتی، خانه مسافر، سفره‌خانه‌ها، رستوران‌ها، تالار عروسی تا اطلاع ثانویی بسته شده تا از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری شود.

 
وی تصریح کرد: شهرستان سوادکوه ورودی استان مازندران است که از حساسیت بالایی برخوردار است،به همین منظور از ابتدای ابلاغ این بخشنامه این امر را لحاظ کرده‌ایم و از تمام صاحبان اماکن گردشگری خواسته شد از پذیرش مسافر خودداری کنند.
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سوادکوه با اشاره به افزایش ابتلا بیماران کرونا در سطح استان افزود:طبق دستور دادستان مرکز استان هرگونه پذیرش مسافر در خانه‌های استیجاری، مسافر و اقامتگاه‌ها پیگرد قضایی داشته و پلمپ می‌شود.
 
این مسئول با اشاره به گشت دو اکیپ مشترک با اداره صمت، بهداشت، تعزیرات و یک اکیپ از اداره گردشگری در سطح شهرستان اظهار کرد: تمام شهروندان می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره استانی ۰۱۱۳۳۳۹۱۰۰۷ و شماره تلفن ۰۱۱۴۲۴۲۱۹۹۸ در شهرستان گزارش تخلفات را اطلاع دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.
 
حمزه‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این ایام پیک فصل درآمدی این قشر است، به همین منظور مسئولان ذی ربط در حال رایزنی هستند تا تدابیری را اتخاذ نمایند که مشکل معیشتی این عزیزان را حل کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا