اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38361 مورخ:[1398-12-22 16:53:01]
52 واحد اقامتی و سفره‌خانه متخلف در بابلسر پلمب شدند
رئیس اداره گردشگری بابلسر اعلام کرد

52 واحد اقامتی و سفره‌خانه متخلف در بابلسر پلمب شدند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بابلسر گفت: از امروز هیچ مسافر و حتی مالک شخصی اجازه ورود به دریاکنار را ندارند و در صورت مشاهده با دستور دادستان پلمب می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ غلامرضا چشمه‌نور در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت اسکان و تخلفات صورت گرفته اظهار کرد: بنابر دستور فرماندار و دادستان بابلسر به اتفاق نماینده دادستان، اماکن نیروی انتظامی و رئیس اتحادیه اقامتی و گردشگری بابلسر جلسه‌ای با رئیس هیئت مدیره دریاکنار برگزار شد و رسما اعلام کردیم که از امروز هیچ مسافر و حتی مالک شخصی اجازه ورود به دریاکنار را ندارند و در صورت مشاهده با دستور دادستان پلمب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری اماکن نیروی انتظامی، اتحادیه گردشگری، دادستان و کارشناسان اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان و دستگاه‌های اجرایی، تاکنون بیش از 500 مورد بازدید در سطح شهرستان بابلسر انجام شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بابلسر تصریح کرد: در بازدیدهای صورت گرفته 12 واحد اقامتی متخلف در شهرستان بابلسر شناسایی و پلمب شد.

چشمه‌نور ادامه داد: با هماهنگی دادستان و اماکن نیروی انتظامی، 40 مورد قلیان‌سرا، کافه و سفره‌خانه در محدوده شهر پلمب شده است.

وی یادآور شد: به بیش از 20 نفر از تابلو به‌دستان خانه و ویلا استیجاری تذکر داده شده و تمام تبلیغات و تابلوها در این خصوص جمع‌آوری شده و اعلام کردیم در صورت فعالیت مجدد، تابلو جمع‌آوری و شخص مورد نظر بازداشت می شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلفات با شماره 01133391007 تماس حاصل کنند و  تمام موارد اعلام شده از سوی شهروندان در سامانه تلفنی بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا