اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38359 مورخ:[1398-12-22 16:23:01]
شناسایی 208 داروخانه و مرکز تجهیزات پزشکی متخلف در مازندران
رئیس سازمان صنعت مازندران اعلام کرد

شناسایی 208 داروخانه و مرکز تجهیزات پزشکی متخلف در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: 208 داروخانه و مرکز عرضه تجهیزات بهداشتی و پزشکی متخلف در استان شناسایی شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی در بازار طرح ویژه نظارت بر داروخانه‌ها و مراکز عرضه تجهیزات پزشکی در سراسر استان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در این مدت از 2 هزار و 345  واحد داروخانه و عرضه تجهیزات پزشکی بازرسی شده از شناسایی 208 واحد متخلف خبر داد و افزود: ارزش ریالی پرونده‌های کشف شده بیش از سه میلیارد و سیصد میلیون ریال بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیشترین عناوین تخلفات را گرانفروشی، عدم امتناع از عرضه کالا و عدم صدور فاکتور اعلام کرد و با هشدار به واحد‌های متخلف در حوزه عرضه تجهیزات پزشکی ادامه داد: بازرسان این سازمان به همراه دستگاه‌های اجرایی دیگر در حال رصد دائمی از بازار و انبار‌ها هستند و با هر گونه تخلف شدیدترین برخورد را خواهند نمود.

قوانلو از شهروندان تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم عرضه کالا و امتناع از فروش موارد را به تلفن 124ویا سامانه WWW.124.IR اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا