اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38253 مورخ:[1398-12-04 18:16:01]
 رکوردشکنی قیمت دلار، سکه و طلا در بازار/سکه به مرز 6 میلیون تومان رسید
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خبر داد

رکوردشکنی قیمت دلار، سکه و طلا در بازار/سکه به مرز 6 میلیون تومان رسید

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت‌ها در بازار امروز طلا، رکورد خود را طی دوران پس از انقلاب شکست؛ گفت: قیمت هر گرم طلا در بازار امروز با رکورد شکنی بی سابقه به بیش از 610 هزار تومان رسید و طی نوسانات امروز و دیروز تا 625 هزار تومان هم رسیده بود.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: قیمت‌ها در بازار امروز طلا، رکورد خود را طی دوران پس از انقلاب شکست.

وی افزود: قیمت دلار در بازار امروز، مرز شکنی کرد و با ورود به کانال 15 هزار تومانی، تا نیمه این کانال هم رفت.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: مزنه هر مثقال طلا در بازار امروز به بیش از دو میلیون و 600 هزار تومان هم رسید.

این فعال صنفی با سابقه بازار طلا ادامه داد: قیمت هر گرم طلا در بازار امروز با رکورد شکنی بی سابقه به بیش از 610 هزار تومان رسید و طی نوسانات امروز و دیروز تا 625 هزار تومان هم رسیده بود.

     

نصیری تصریح کرد: سکه تمام نیز با شکستن رکود خود در تمام دوران به روی کار آمدن خود، به نیم قدمی 6 میلیون تومان رسید و قیمت آن به 5 میلیون و 950 هزار تومان رسید.

وی اعلام کرد: نیم سکه نیز در بازار امروز به 3 میلیون تومان و ربع سکه به یک میلیون و 800 هزار تومان رسید.

روند قیمتی امروز و دیروز بازار سکه، دلار و طلا حاکی از بلبشو در این بازار است که منجر به روند صعودی قیمت‌ها با شیب تند دارد و به نظر می‌رسد این روند با شیب کمتری ادامه داشته باشد.

به گفته نصیری، علیرغم اظهارات مسئولان مبنی بر عدم اثرگذاری FTF بر بازار اما این پیش بینی درست از آب در نیامد و اثر آن را در بازار روی طلا، دلار و سکه شاهد هستیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا