اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38247 مورخ:[1398-12-04 16:38:01]
دستگیری سارقان حرفه‌ای مغازه‌ها در بهشهر

دستگیری سارقان حرفه‌ای مغازه‌ها در بهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری دو سارق حرفه‌ای مغازه‌های این شهرستان خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۵ فقره سرقت از مغازه‌ها در این شهرستان و استان گلستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از مغازه در این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

به گفته شجاعی، متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۵ فقره سرقت از مغازه‌ها در این شهرستان و استان گلستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری سارق اماکن خصوصی در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۴ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، فردی را که دارای سوابق متعدد کیفری در این شهرستان بوده است، به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ صفرپور گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی در یک ماه گذشته اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۵ فقره سرقت در کلاردشت

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و تامین امنیت شهرستان با هدف مقابله یا سرقت، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به شناسایی یک سارق اماکن خصوصی در این شهرستان شدند.

سرهنگ عزیزی گفت: متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و ضمن اعتراف به ۴ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد./باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا