اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38245 مورخ:[1398-12-04 16:15:01]
خسارت چند ده میلیاردی آتش‌سوزی بازار مرکزی بابل به 30 واحد صنفی
طی روز گذشته رخ داد؛

خسارت چند ده میلیاردی آتش‌سوزی بازار مرکزی بابل به 30 واحد صنفی

فرمانده انتظامی شهرستان بابل گفت:  بر اثر آتش سوزی در یکی از واحدهای صنفی در مرکز شهرستان بابل، بیش از 30 واحد صنفی همجوار دچار حریق شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل اظهار کرد:  بر اثر آتش سوزی در یکی از واحدهای صنفی در مرکز شهرستان بابل 30 واحد صنفی همجوار دچار حریق شدند.  

وی افزود : ساعت 3 بعد از ظهر روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش سوزی در یکی از واحدهای صنفی قسمت مرکزی شهرستان بابل، بلافاصله عوامل آتش نشانی و ماموران کلانتری 13 به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، تصریح کرد: این حادثه که در یک ساختمان قدیمی در خیابان " سعید العلماء " و محدوده " مسجد جامع " این شهرستان به وقوع پیوست منجر به سرایت حریق به سایر واحدهای صنفی در این محدوده شد.

جعفری با اشاره به این که در این حادثه 30 واحد صنفی مجاور دچار حریق شدند، اعلام کرد: با حضور عوامل آتش نشانی شهرستان بابل و همکاری آتش نشانان یکی از شهرستان‌های همجوار پس از ساعت‌ها تلاش بی وقفه حریق مهار شد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان بابل علت تامه این حادثه و میزان خسارات وارده توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

 گفتنی است برخی از شاهدان عینی در بابل اعلام کردند: در پی آتش سوزی گسترده و ریزش ساختمان در یکی از مراکز خرید واقع در خیابان بازار بابل مقابل مسجد جامع حدود ۹ خودروی آتش نشانی از شهر‌های بابل، بابلسر، قائم‌شهر و امیرکلا در محل حادثه حضور پیدا کرد.

 

سیدمجتبی حکیم شهردار بابل نیز در این خصوص در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها گفت: بر اثر آتش سوزی در خیابان سعیدالعلماء جنب مسجد جامع بابل 40 واحد تجاری و انباری تجاری 100 در صد تخریب و بیش از ده‌ها میلیارد تومان خسارت وارد شد.

 حکیم در پاسخ این سوال که  این آتش سوزی خسارت جانی به همراه داشت،افزود: متاسفانه سه تن از پرسنل سازمان آتش‌نشانی بابل در حین مهار آتش دچار مصدومیت شده که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند.


به گفته وی، ۱۱ خودرو آتش نشانی سازمان آتش نشانی بابل و ۹ خودرو آتش نشانی از شهرهای همجوار عملیات اطفای حریق انجام دادند که بعد از گذشت سه ساعت آتش فوق مهار شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا