اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38244 مورخ:[1398-12-04 15:58:01]
برخورد قاطعانه تعزیرات حکومتی مازندران با محتکران و گران‌فروشان ماسک/واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهند شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران هشدار داد

برخورد قاطعانه تعزیرات حکومتی مازندران با محتکران و گران‌فروشان ماسک/واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهند شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه هرگونه گران‌فروشی، احتکار، فروش غیر قانونی و کم فروشی مصداق عینی تخلف تعزیراتی است؛ گفت:  با توجه به حساسیت شرایط، برخوردها با متخلفان سنگین و جدی خواهد بود و حتی منجر به پلمپ واحد صنفی یا داروخانه خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به عرضه کنندگان لوازم بهداشتی  گران‌فروش هشدار داد و گفت: از نظر بهداشتی و سلامت شرایط ویژه‌ای حاکم بوده که سوء استفاده از این موقعیت نه تنها غیر اخلاقی و انسانی است، بلکه نقض واضح قانون است و این موارد به طور قطع در صورت اثبات تخلف مد نظر قرار خواهد گرفت.

وی افزود: هرگونه گران‌فروشی، احتکار، فروش غیر قانونی و کم فروشی مصداق عینی تخلف تعزیراتی بوده و با آن برخوردی سخت خواهد شد.

 

  


 مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: با توجه به حساسیت شرایط، برخوردها با متخلفان سنگین و جدی خواهد بود و حتی منجر به پلمپ واحد صنفی یا داروخانه خواهد شد.

این مقام ارشد تعزیرات حکومتی استان از شهروندان مازندرانی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی یا داروخانه‌ها  مراتب را به سامانه 135 تعزیرات حکومتی و یا 124 اعلام تا برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا