اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38229 مورخ:[1398-12-01 17:50:01]
بیانیه سازمان بسیج اصناف کشور در حمایت و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی

بیانیه سازمان بسیج اصناف کشور در حمایت و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی

اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی با لبیک به فرمان حضرت امام و مقام معظم رهبری با شرکت درانتخابات مجلس شورای اسلامی انتقام سختی را از آمریکا و رییس جمهور قمار بازش خواهند گرفت و روح سردار سپهد پاسدارشهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدا را از خود راضی خواهند نمود.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور؛  بیانیه این سازمان در حمایت و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل می باشد؛


مقام معظم رهبری (مدظله العالی) “انتخابات یک جهاد عمومی است”  اکنون که در آستانه انتخابات مهم وسرنوشت ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم و چشم دوستان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به این انتخابات دوخته شده است،ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی با شرکت پرشور و خیره کننده درانتخابات دوم اسفند،ثابت خواهند کرد که نیتهای شوم آمریکاونظام سلطه برای شکست اراده پولادین امت قهرمان ایران محقق نخواهدشد. دراین خیل خروشان ملت، اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سراسر کشور دوشادوش سایر اقشار وظیفه شرعی وملی خود را همچون دوره های گذشته ایفا نموده وثابت می کنند که بازوان ستبر نظام اسلامی هستند.


این انتخابات که اولین انتخابات در گام دوم انقلاب اسلامی میباشد،صحنه رقابت همه گروهها و سلایق است و میتواند مقدمه ای برای تشکیل مجلس قوی باشد، و لازمه آن حضور حداکثری و انتخاب درست نمایندگان بر اساس شاخصه های انقلابی و مؤمن بودن، کارآمد و شجاع بودن و عدالت محور بودن است. اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی با لبیک به فرمان حضرت امام ومقام معظم رهبری با شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی انتقام سختی را از آمریکا و رییس جمهور قماربازش خواهند گرفت و روح سردارسپهدپاسدارشهید حاج قاسم سلیمانی و سایرشهدا را از خودراضی خواهند نمود.


سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا