اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38197 مورخ:[1398-11-30 14:06:01]
 دستگیری 11 نفر از اعضاء یک شرکت هرمی در غرب مازندران
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس خبر داد

دستگیری 11 نفر از اعضاء یک شرکت هرمی در غرب مازندران

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از دستگیری 11 نفر از اعضاء یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد و گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضاء این شرکت هرمی که با وعده پرداخت سودهای کلان، سوژه‌های مورد نظر را انتخاب و از آنان کلاهبرداری می‌کردند، شناسایی شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ ذات‌الله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از دستگیری 11 نفر از اعضاء یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

 
وی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت و عضو گیری یک شرکت هرمی در شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضاء این شرکت هرمی که با وعده پرداخت سودهای کلان، سوژه‌های مورد نظر را انتخاب و از آنان کلاهبرداری می‌کردند، شناسایی شدند.

 رضوانی تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی کارآگاهان اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي با تشکیل تیم‌های عملیاتی 11 نفر از سرشاخه‌های اصلی این شرکت هرمی را که در ویلایی استیجاری سکونت داشتند، دستگیر کردند.

وی با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، اذعان کرد: شيادان فعال در شرکت‌های هرمی با استفاده از شيوه‌های روان‌شناسی، افراد را به عضو شدن در زيرگروه‌های خود ترغيب می‌كنند.

فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به این که وعده‌ سرمايه‌گذاری با دريافت سود بالا، مهم‌ترين شگرد فعالان این نوع شركت‌هاست، از مردم خواست: از عضویت و سرمایه گذاری در موسسات و شرکت‌هایی كه متوليان آن ادعای درآمدی غيرعادی به‌ ويژه پرداخت سود بالا در مدت زمان كوتاهی را دارند، خودداری کرده و در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا