اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 38160 مورخ:[1398-11-27 10:35:01]
تجلیل از مدیرمسئول مازنداصناف در نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران

تجلیل از مدیرمسئول مازنداصناف در نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران

در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران در چالوس از مجتبی قربانی مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی مازند اصناف و خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بلاغ که توانسته بود حائز رتبه نخست بخش خبر این جشنواره شود، تجلیل شد.

به گزارش مازند اصناف؛ اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر مازندران در مرکز فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد سما شهرستان چالوس(هچیرود) با حضور بصیری رئیس بسیج رسانه کشور، حق‌شناس رئیس بسیج رسانه مازندران، محمدرضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در نخستین جشنواره ابوذر، 737 اثر به دبیرخانه شامل 316 عکس، 317 گزارش و خبر و تیتر، 45 کلیپ، 23 خبر تصویری، 23 نماهنگ، 30 مستند، 5 کاریکاتور و یک مونش‌گرافی ارسال شد.

در این مراسم که با اعلام اسامی برگزیدگان این جشنواره، از آنان با اهدای تندیس و لوح افتخار تقدیر به‌عمل آمد، مجتبی قربانی مدیرمسئول پایگاه اطلاع رسانی مازند اصناف و خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بلاغ حائز رتبه نخست بخش خبر این جشنواره شد.

گفتنی است قربانی پیش از این نیز در بهمن ماه امسال توانسته بود با راهیابی به مسابقات کشوری جشنواره رسانه‌ای ابوذر، رتبه دوم کشور را در بخش خبر به دست آورد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا